Author: e***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: the wig was of very good quality and the shipping time was very short the shipping was very fast the wig was very good
Color: Burnt Orange
Price: £15.25
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Burnt Orange |
| Type | Bangs Wig |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 270 g |
| Length | 70 cm |
| Crown | 58.5 cm |
| SKU | sb2301274900490226 |
Author: e***9
Date:
Review: the wig was of very good quality and the shipping time was very short the shipping was very fast the wig was very good
Color: Burnt Orange
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.